Triathlon Nawiślański

WYNIKI - TRIATHLON NADWIŚLAŃSKI

Bardzo dziękujemy za udział w naszym Triathlonie. Gratulacje dla wszystkich Uczestników, którzy ukończyli zawody.
Zapraszamy do udziału w następnej edycji Triathlonu nadwiślańskiego. Do zobaczenia!
Pozdrawiamy :)


Zapraszamy wszystkich do udziału w Triathlonie Nadwiślańskim zwłaszcza rodziny z dziećmi firmy kluby sportowe itp.
Udział w Triathlonie Nadwiślańskim, to doskonała okazja aby spędzić aktywnie czas, na łonie natury.
Do naszego wydarzenia można podejść w dwojaki sposób: pokonać trasę wyczynowo lub rekreacyjnie.
W Triathlonie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat❗ i dzieci, które ukończyły 6 lat❗
Triathlon Nadwiślański składa się z trzech konkurencji:
> bieg - dystans 2,5 km - Start w Beach Bar Aquatica. Biegniecie lub maszerujecie ścieżką rowerową, która biegnie wzdłuż praskiego brzegu Wisły, do Plaży Poniatówka.
> rower - dystans ok. 11 km - z Plaży Poniatówka jedziecie dalej ścieżką rowerową do Plaży Romantycznej na warszawskim Wawrze. Tam czekać na Was będą kajaki.
>kajaki - dystans ok. 15 km - płyniecie nimi w dół Wisły do Plaży Rusałka, Beach Bar Aquatica. Tam zostawiacie kajaki i biegniecie do Mety w Beach Bar Aquatica (dziecko zawsze płynie z osobą dorosłą).
Całkowity dystans do pokonania to około 28,5 km️, podczas których gwarantujemy spotkanie z fantastyczną przyrodą
i zmieniającym się krajobrazem, przeżycie niecodziennej przygody.
Na Mecie, na każdego uczestnika Triathlonu czekać będzie pamiątkowy medal i kupon rabatowy do wykorzystania w Beach Bar Aqutica, ognisko integracyjne przy, którym będzie można upiec przygotowaną kiełbaskę i podzielić się wrażeniami.
Zapraszamy do spędzenia w Beach Bar Aquatica całego dnia, odpoczywając w konwencji plażowej lub w sposób aktywny korzystając z atrakcji sportowych - nieodpłatnie, znajdujących się na naszym terenie. Do Waszej dyspozycji jest boisko do siatkówki plażowej, boisko do badmintona, strefa Street Workout, a osoby chętne do nauki serfowania zapraszamy na nasz tor do skimboardu.
Zapraszamy do zakupu biletów od 10.03 na www.triathlonnadwislanski.evenea.pl
TRIATHLON - BILETY
Ceny (10.03.18 - 31.03.18)
Bilet normalny - 140 zł
Bilet rodzinny ( 2 os. dorosłe + 1 dz. ) - 300 zł
Bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dz.) - 400 zł
Bilet grupowy dla 10 os. - 1000 zł
Ceny (01.04.18 - 30.04.18)
Bilet normalny - 150 zł
Bilet rodzinny ( 2 os. dorosłe + 1 dz. ) - 330 zł
Bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dz.) - 440 zł
Bilet grupowy dla 10 osób - 1100 zł
Ceny (01.05.18 - 05.05.18)
Bilet normalny - 160
Bilet rodzinny ( 2 os. dorosłe + 1 dz. ) - 360 zł
Bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dz.) - 480 zł
Bilet grupowy dla 10 osób - 1200 zł
W przypadku gdy grupa będzie liczyła więcej osób niż 10, prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.
WAŻNA INFORMACJA ❗ - po zakupie biletu bardzo prosimy o kontakt mailowy, na adres beachbaraquatica@gmail.com - prosimy o podanie informacji, czy w Triathlonie bierzecie udział w celu pokonania trasy wyczynowo czy stawiacie na rekreację. Ponad to przed zakupem BILETU RODZINNEGO prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów dotyczących dzieci, które będą brały udział w Triathlonie. Każdorazowo przy wykupie Biletu wymagane jest podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia wszystkich Uczestników. Uczestnik Trathlonu Nadwiślańskiego zobowiązany jest do zapoznania sie z Regulaminem Triathlonu
i respektowaniem jego zapisow.


REGULAMIN

TRIATHLON NADWIŚLAŃSKI 13.05.2018 R.

BEACH BAR AQUATICA

DYSTANS – 2,5 km – bieg / 11 km – rower / 15 km – kajak

 

ORGANIZATOR

Warszawska Przystań Wodna Aquatica S.C. z siedzibą w Warszawie (03-471) przy ul. W. Skoczylasa 13/14. Kontakt 534 222 226, beachbaraquatica@gmail.com

CEL

Propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia

Popularyzacja turystyki rowerowej, kajakarstwa oraz biegania

Integracja amatorów różnych sportów

Propagowanie spędzania aktywnie czasu wolnego nad Wisłą rodzin z dziećmi

Podniesienie rangi i atrakcyjności rzeki Wisły

TERMIN I MIEJSCE

13 maja 2018 r (niedziela)

Start  i Meta - Beach Bar Aquatica (Warszawa, ul. Wybrzeże Helskie 1/5 – naprzeciwko Parku praskiego, około 100 metrów od mostu Śląsko Dąbrowskiego, idąc w kierunku ZOO), godz.: 10:00

Biuro zawodów – Beach Bar Aquatica

TRASA I ZASADY

Trasa biegowa – 2,5 km – z Beach Bar Aquatica do Plaży Poniatówka. Bieg/marsz ścieżką pieszo-rowerową biegnącą wzdłuż prawego brzegu Wisły. Ścieżka szutrowa, lekko pofałdowana, utwardzona, z jednym podbiegiem i zbiegiem.

Trasa rowerowa – około 11 km – z Plaża Poniatówka do Plaża Romantyczna. Od Plaży Poniatówka do Plaży Saskiej trasa szutrowa, utwardzona. Od Plaży Saskiej do Plaży Romantycznej trasa przebiega ścieżką rowerową, kostka bauma.

Trasa kajakowa – 15 km – z Plaża Romantyczna – Plaża Rusałka, Beach Bar Aquatica. Spływ w dół rzeki.

LIMITY CZASOWE

Trasa biegowa: 45 min.

Trasa rowerowa: 120 min.

Trasa kajakowa: 150 min.

UCZESTNICY MOGĄ STARTOWAĆ

- indywidualnie

- w parach

- rodzinnie

Para, biorąca udział w zawodach z jednym numerem startowym, ma obowiązek trzymać się na całej trasie zawodów razem.

Rodziny, mają obowiązek trzymać się na całej trasie zawodów razem.

Trasa zawodów zabezpieczona będzie przez służbę porządkową organizatora oraz ratowników medycznych. W przypadku wymagających udzielenia pierwszej pomocy uczestników, będzie ona udzielona niezwłocznie przez ratowników z uwzględnieniem warunków terenowych, a w szczególności dostępności miejsca zdarzenia i możliwości dotarcia pojazdu ratowniczego.

Zawodnik będący świadkiem sytuacji niebezpiecznej, wymagającej interwencji medycznej zobowiązany jest do bezzwłocznego poinformowania o tym fakcie Organizatora osobiście lub dzwoniąc pod numer Organizatora – 534 222 226 lub 502 866 368, a w przypadku niemożliwości skontaktowania się
z Organizatorem dzwoniąc pod ogólnopolski numer alarmowy 112.

Trasy nie będą całkowicie zamknięte jednak będą oznaczone tablicami/taśmami.

Na trasach obsługa zawodów będzie kontrolowała prawidłowy przebieg zawodów.

Na Plaży Romantycznej będzie znajdował się punkt żywieniowy.

Na całej trasie rowerowej obowiązkowy jest kask dla dzieci. Na trasie kajakowej obowiązkowa jest  kamizelka asekuracyjna dla wszystkich Uczestników.

Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego, bezpieczeństwa na wodzie i przestrzegania przepisów ochrony przyrody. Na trasie zawodów i w jej sąsiedztwie nie wolno używać szklanych pojemników.

Uczestnicy zobowiązani są zachować bezpieczny odstęp od innych uczestników zawodów w celu uniknięcia zderzenia zarówno na trasie rowerowej jak
i kajakowej.

Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania niniejszego Regulaminu oraz odnoszenia się z należytym szacunkiem do organizatora i innych pracowników.

Nie mogą używać wulgarnych słów ani zachowywać się w sposób niesportowy.

Organizator ma prawo wyłączenia z uczestnictwa osób, które nie podporządkują się Regulaminowi zawodów.

Zawodnicy ponoszą pełne koszty utraconego lub zniszczonego sprzętu pływającego oraz pokrywają wyrządzone przez siebie szkody.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie mieściło się w Beach Bar Aquatica – ul. Wybrzeże Heskie 1/5 (Praga Północ, naprzeciwko Parku Praskiego, około 100 m od mostu Śląsko - Dąbrowskiego idąc w kierunku ZOO.

Biuro zawodów będzie czynne w dniu 13.05.2018 w godzinach od 7:00 – 10:30.

Wydawanie Pakietów startowych od 7:00 – 9:00.

TOALETY PRZENOŚNE

Toalety przenośne ustawione będą w miejscu Sart i Meta w Beach Bar Aquatica, na Plaży Poniatówka i Plaży Romantyczna.

POMIAR CZASU

Elektroniczny pomiar czasu, za pomocą chipów. Chipy będą wydawane przed Startem (w pakiecie startowym) i odbierane po zakończeniu wyścigu.
Czas mierzony będzie całościowo od linii Startu do linii Mety.

NAGRODY

Każdy Uczestnik, który ukończy Triatlon i przekroczy linię Mety otrzyma medal pamiątkowy i kupon rabatowy w wysokości 20 % do wykorzystania
w Beach Bar Aquatica.

Pierwszych trzech zawodników otrzyma puchar i Voucher na ekskluzywny czarterowy rejsy po Wiśle statkiem Floty Aquatica o wartości 500 zł.

Pierwsze trzy zawodniczki otrzymają puchar i Voucher na ekskluzywny czarterowy rejsy po Wiśle statkiem Floty Aquatica o wartości 500 zł

Pierwsze trzy pary otrzymają puchar i Voucher na ekskluzywny czarterowy rejs po Wiśle statkiem Floty Aquatica o wartości 500 zł.

Pierwsze trzy rodziny otrzymają puchar i Voucher na ekskluzywny czarterowy rejs po Wiśle statkiem Floty Aquatica o wartości 500 zł.

SPRZĘT

Uczestnicy startują na własnych, sprawnych rowerach. Dzieci obowiązkowo w kaskach.

Uczestnik zawodów w dniu imprezy, stawia się z rowerem na Starcie w Beach Bar Aquatica,. Zgłasza się do Biura Zawodów gdzie odbiera pakiet startowy wraz z numerem startowym, a także naklejki z numerem startowym na rower. Po oklejeniu roweru, Uczestnik zdaje go do przygotowanego przez Organizatora samochodu, którym rowery zostaną przewiezione na Plażę Poniatówka. Tam, w strefie zmiany, Uczestnik będzie mógł pobrać rower
i rozpocząć trasę rowerową. Na Plaży Romantycznej Uczestnik ponownie zdaje rower w strefie zmianowej i wsiada do kajaka. W między czasie rowery pojadą na Metę w Beach Bar Aquatica. Uczestnik będzie mógł odebrać swój rower po okazaniu numeru startowego oraz opaski uczestnika (którą otrzyma w pakiecie startowym).

Kajaki dla 1 os. / 2 os. , z wiosłami, siedziskami i kamizelkami asekuracyjnymi zapewnia organizator.

Uczestnik odpowiada finansowo za ponad normalne zużycie kajaku i sprzętu (wiosła, siedziska, kamizeli asekuracyjne), zniszczenie i zdekompletowanie sprzętu. Wysokość szkody ustal Organizator w oparciu o wartość braków lub cenę naprawy.

Uczestnik wykorzystuje Kajak i sprzęt na swoją odpowiedzialność.

Uczestnikowi zabrania się zachowania się w sposób zagrażający bezpieczeństw własnemu, pasażerów oraz inny Uczestników zawodów. Zabrania się ściągania kamizelki asekuracyjnej, stwania podczas spływu w kajaku oraz kąpieli. Rodzic / Opiekun prawny jest zobowiązany czuwać nad bezpieczeństwem dziecka/ci.

Uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania przepisów obowiązujących podczas uprawiania żeglugi turystycznej i sportowej.

Dzieci w wieku od 6-16 roku życia muszą płynąć w kajaku z osobą dorosłą. Osoba, która ukończyła lat 17 może płynąć sama kajakiem, jednak wciąż opieka i odpowiedzialność, za tę osobę spoczywa, na rodzicu/opiekunie prawnym.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Każdy Uczestnik musi zgłosić się do Biura zawodów osobiście w godzinach od 7:00 – 9:00

Do zawodów zostaną dopuszczone osoby, które w dniu startu ukończyły 18 lat i dzieci które ukończyły 6 lat. Zawodnicy zweryfikują swoje dane osobowe w Biurze zawodów.

Uczestnicy podpisują oświadczenie i deklarację udziału w zawodach. Dodatkowo Rodzice / Opiekunowie prawni podpisują oświadczenia dotyczące dzieci, które biorą udział w zawodach.

Każdy Uczestnik musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów weryfikacji i umieszczenia w komunikacie końcowym.

Każdy Uczestnik ma obowiązek zapoznania się z Regulaminem Triathlonu Nadwiślańskiego i zobowiązany jest do jego przestrzegania.

ZGŁOSZENIA/PŁATNOŚCI

Zgłoszeń i płatności można dokonać:

Elektronicznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie https://triathlonnadwislanski.evenea.pl/ od dnia 10.03.2018 do 5.05.2018 do godz.: 20:00.

Dokonując płatności przelewem na konto: Warszawska Przystań Wodna Aquatica S.C., nr konta 02 8013 0006 2004 0018 3644 0001 z dopiskiem: Triathlon Nadwiślański, Imię i Nazwisko, data urodzenia, adres e-mail. Po zaksięgowaniu płatności, Bilet zawodów zostanie przesłany drogą elektroniczną na podany e-mail Uczestnika.

W każdym przypadku, po otrzymaniu płatności, Uczestnik otrzyma e-mil zwrotny z potwierdzeniem zapisu.

 

Obowiązujące ceny Biletów na Triathlon Nadwiślański:

 

Ceny (10.03.18 - 31.03.18 godz. 23:59):

Bilet normalny - 140 zł

Bilet rodzinny ( 2 os. dorosłe + 1 dziecko ) - 300 zł

Bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dzieci) - 400 zł

Bilet grupowy dla 10 os. - 1000 zł

Ceny (01.04.18 - 30.04.18 godz. 23:59):

Bilet normalny - 150 zł

Bilet rodzinny ( 2 os. dorosłe + 1 dziecko ) - 330 zł

Bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dzieci) - 440 zł

Bilet grupowy dla 10 osób - 1100 zł

Ceny (01.05.18 - 05.05.18 godz. 20:00):

Bilet normalny - 160

Bilet rodzinny ( 2 os. dorosłe + 1 dziecko ) - 360 zł

Bilet rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dzieci) - 480 zł

Bilet grupowy dla 10 osób - 1200 zł

Opłata za Bilet raz uiszczona nie podlega zwrotowi.

Organizator wystawia faktury Vat wyłącznie na żądanie w terminie do 7 dni od daty zakupu Biletu.

Uczestnik wyraża zgodę na wystawienie i przesłanie faktury w formie elektronicznej przez Organizatora, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 20110 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (Dz.U.Nr 249, poz. 1661).

WYNIKI

Oficjalne wyniki będą zamieszczone na stronie internetowej www.beachbaraquatica.pl w zakładce Triathlon Nadwiślański i na facebooku www.facebook.com/bieggolasów w wydarzeniu Triathlon Nadwiślański.

Do całkowitej rejestracji niezbędne jest stawienie się w Biurze Zawodów, podpisanie oświadczenia/deklaracji i odebranie pakietu startowego.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe Uczestników Triathlonu Nadwiślańskiego będą przetwarzane w celach przeprowadzenia imprezy, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru nagrody.

Dane osobowe Uczestników Triathlonu Nadwiślańskiego będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926). Administratorem danych osobowych jest Organizator.

Przetwarzanie danych, o których mowa w punkcie 1 w związku z udziałem w Triathlonie Nadwiślańskim obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje – w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt.

Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W ramach pakietu startowego Uczestnik otrzyma komplet numerów startowych (dla siebie i do oznakowania roweru), opaskę uczestnika, gadżet reklamowy i pakiet energetyczny.

Organizator posiada ubezpieczenie OC.

W trakcie trwania zawodów Organizator zapewnia opiekę medyczną.

Każdy Uczestnik jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o znajomości regulaminu. Podpisując oświadczenie wyraża tym samym zgodę na udzielenie pierwszej pomocy medycznej, wykonanie innych zabiegów medycznych  oraz  transport  poszkodowanego  w  bezpieczne  miejsce,  personelowi  medycznemu  działającemu w imieniu organizatora.

Uczestnik potwierdza, iż stratuje wyłącznie na własną odpowiedzialność i ponosi związane z tym ryzyko, przyjmując do wiadomości, że udział
w Triathlonie Nadwiślańskim wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko i zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód i strat o charakterze majątkowym, z wyjątkiem rowerów wprowadzonych do strefy zmian zgodnie z Regulaminem. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez siebie i osoby towarzyszące podczas zawodów.

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie opłaty startowej oznacza, że Uczestnik ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w zwodach i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko, startując wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Rodzice / Opiekunowie prawni, którzy startują w zawodach z dziećmi, wypełniając zgłoszenie i wykupując Bilet rodzinny, biorą pełną odpowiedzialność za swoje dziecko / ci. Przez cały czas trwania zawodów, dziecko pozostaje pod opieką rodzica/opiekuna prawnego. Bierze on na ten czas pełną 9,

odpowiedzialność za opiekę nad dzieckiem/mi oraz odpowiada za wszelkie szkody wyrządzone przez dziecko/ci. Rodzic / opiekun prawny podpisuje oświadczenie, że stan zdrowia dziecka/ci pozwala na uczestnictwo w Triathlonie Nadwiślańskim.  Rodzice / opiekunowie prawni przyjmują do wiadomości, że udział dziecka/ci w Triathlonie Nadwiślańskim wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko i zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci). Przekazanie Organizatorowi prawidłowo wypełnionego Formularza Rejestracyjnego oraz dokonanie opłaty za Bilet oznacza, że Rodzic/Opiekun prawny zgłaszający dziecko/ci do zawodów, rozważyli i ocenili charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w zawodach i dobrowolnie zdecydowali się podjąć to ryzyko, zgłaszając dziecko/ci do zawodów wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Zaleca się by Uczestnicy, biorący udział w Triathlonie Nadwiślańskim, poddali się badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia oraz na czas zawodów ubezpieczyli się od następstw NW.

W przypadku niespodziewanych klęsk żywiołowych takich jak powódź, sztorm, grad, huragan, ulewny deszcz, burze z piorunami itp., Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy i przełożenie jej na inny termin lub zmiany formuły zawodów.

Organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia z każdym z Uczestników wywiadu, robienia mu zdjęć i filmowania na potrzeby reklamowe, promocyjne i nieodpłatnego wykorzystania ich w Internecie, w katalogach, gazetach lub w transmisjach radiowo-telewizyjnych oraz na inne potrzeby komercyjne związane z działalnością Organizatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji Regulaminu, jak również do wprowadzenia ewentualnych zmian, które zostaną podane do wiadomości w dniu imprezy.

W kwestiach interpretacji Regulaminu oraz nie objętych Regulaminem ostateczną decyzję podejmuje Organizator.

 

Organizator

Warszawska Przystań Wodna Aquatica S.C.

 

 

 

 

Oświadczenie Uczestnika Triatlonu Nadwiślańskiego – 13.05.2018 r.

Beach Bar Aquatica

ul. Wybrzeże Helskie 1/5 w Warszawa

 

Imię i Nazwisko Uczestnika zawodów ……………………………………………………………………………………………………………

Data urodzenia Uczestnika zawodów…………………………………………………………………….

Miejsce zamieszkania Uczestnika zawodów……………………………………………………………..

Adres e-mail Uczestnika zawodów……………………………………………………………………….

Oświadczam,  że biorę udział w Triathlonie Nadwiślańskim na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność. Jednocześnie oświadczam, że znany jest mi mój stan zdrowia  i nie występują u mnie przeciwwskazania do udziału w zawodach. Ponoszę odpowiedzialność karną  i  cywilną za wszelkie i wszystkie szkody wyrządzone przeze mnie podczas zawodów sportowych. Przeczytałem  i  akceptuję  Regulamin Triathlonu Nadwiślańskiego bez zastrzeżeń oraz oświadczam,  że nie będę wnosić wobec Organizatora żadnych  skarg  czy   roszczeń  na  drodze  sądowej  za  szkody, a w szczególności roszczeń odszkodowawczych z tytułu jakichkolwiek wypadków lub chorób, wszelkiego rodzaju złamań, zwichnięć, urazów i innych uszkodzeń ciała spowodowanych wszelkimi   zdarzeniami  w  czasie  trwania  zawodów – Triathlonu Nadwiślańskiego.     

 

………………………………………………………………………………………………………….

Data i czytelny podpis Uczestnika

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U.2002.101.926) zawartych w powyższym Oświadczeniu oraz wykorzystania wizerunku przez Organizator w celu promocji i upowszechniania sportu oraz kultury fizycznej, w tym publikacji wyników, zdjęć i sprawozdań z zawodów w prasie, na stronach internetowych i w informatorach branżowych.

 

 

……..……………………………..……………………………………………..………………

Data i czytelny podpis Uczestnika

 

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych będzie Warszawska Przystań Wodna Aquatica S.C. z siedzibą w Warszawie (03-471) przy ul. W. Skoczylasa 13/14. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia zawodów. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podstawa prawna zbierania oświadczeń o zdolności do udziału w zawodach - Triathlonie Nadwiślańskim rozporządzenie MEN z dnia 12.09.2001 w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej Dz. U. Nr 101, poz. 1095.……..……………………………..……………………………………………..………………

Data i czytelny podpis Uczestnika

 

 

 

Oświadczenie Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)

 Triatlonu Nadwiślańskiego – 13.05.2018 r.

Beach Bar Aquatica

ul. Wybrzeże Helskie 1/5 w Warszawa

 

 

Imię i Nazwisko Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)

 

……………………………………………………………………………………………………………   

 

Data urodzenia Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)

 

……………………………………..................................................................................

 

Miejsce zamieszkania Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)

 

......................................................................................................................

 

Telefon kontaktowy Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)

 

……………………………………………………………………………………………....……………

 

Adres e-mail Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)

 

……………………………………………………………………………………………………………

 

Oświadczam, że jako Rodzic / Opiekun prawny

 

……………………………………………………………………………………………………………

podać Imię i Nazwisko dziecka/ci

 

wyrażam zgodę na jego/ich start w zawodach – Triathlonie Nadwiślańskim organizowanym przez Warszawską Przystań Wodną Aquatica S.C., które odbędą się w dniu 13.05.2018 roku, oraz oświadczam, iż brak jest przeciwwskazań medycznych aby ww. dziecko/ci uczestniczyło/ły w zawodach,
o których mowa powyżej. Przyjmuję do wiadomości, że udział w zawodach wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą naturalne ryzyko
i zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierci). Przekazanie Organizatorowi prawidłowo wypełnionego i zgodnie z prawdą Formularza Rejestracyjnego oraz dokonanie zapłaty za Bilet oznacza, że Rodzic / Opiekun prawny zgłaszający dziecko/ci do zawodów, rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w zawodach i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko, zgłaszając dziecko/ci do zawodów wyłącznie na własną odpowiedzialność. Jednocześnie oświadczam, że nie będę  rościć sobie prawa do odszkodowania w wyniku jakichkolwiek obrażeń ciała i urazu dziecka/ci podczas zawodów – Triathlonu Nadwiślańskiego. Wyrażam zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub zdrowiu dziecka/ci. W razie decyzji lekarskiej
o hospitalizacji, zobowiązuję się do odbioru dziecka/ci ze szpitala.

 

                                                                        ……………………………………………………………………………………………………………

Czytelny podpis Rodzica / Opiekuna prawnego (Uczestnika)


Beach Bar Aquatica * Wybrzeże Helskie 1/5 Warszawa * 534 222 226