Rejsy po Wiśle


Serdecznie zapraszamy na niezapomniane rejsy po Wiśle naszymi łodziami. Flota Aquatica liczy trzy piękne, drewniane bardzo komfortowe łodzie typu gondola. Każda z nich może zabrać na pokład maksymalnie 11 osób. Wkrótce na wiślańskie wody wypłynie czwarta równie okazała łódź. Wnętrza naszych małych statków wypełniają skórzane kanapy z miękkimi poduchami. Romantyzmu dodają wiszące na balustradach zwiewne firany.
Podczas rejsu istnieje niepowtarzalna okazja podziwiania pięknej panoramy Warszawy. Płynąc szlakiem, w górę rzeki można obejrzeć m.in. nowe bulwary Karskiego, warszawską Starówkę, pomnik Syrenki oraz okazałe Centrum Kopernika.
Wodną eskapadę możemy umilić Państwu profesjonalną obsługą kelnerską, pysznym posiłkiem, winem musującym i kolorowymi drinkami z Baru Aquatica. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety promocyjne, które możecie zamówić na rejs. Znajdziecie je w zakładce "Imprezy".
Dodatkowo czas może umilić muzyka grana na żywo przez saksofonistę, która rozkołysze i wprowadzi w pozytywne wibracje.
Zachęcamy do odwiedzenia profilu Przystani Aquatica na Facebooku.

Rejsy Flotą Aquatica to:
  • ciekawy punkt Wieczoru Panieńskiego / Wieczoru Kawalerskiego,
  • super atrakcja imprezy integracyjnej / firmowej,
  • wyjątkowy sposób spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną,
  • niebanalny prezent urodzinowy,
  • romantyczny pomysł na oryginalną randkę czy świętowanie rocznicy ślubu.
Rejsy odbywają się 7 dni w tygodniu, w godzinach od 10:00 do godzinę po zachodzie słońca. Standardowo wypływamy
w godzinne rejsy, oczywiście na życzenie może trwać dłużej. Rejs rozpoczyna się i kończy w Przystani Aquatica - nasze łodzie cumują przy plaży miejskiej Rusałka. W miarę możliwości zacumowania, łódź może zawieźć Państwa w inne miejsce, zarówno po praskiej jak i miejskiej stronie Wisły.
Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja na konkretny dzień i godzinę. Pod numerem tel. 534 222 226 lub przystanaquatica@gmail.com czeka na Was Kasia, która pomoże, wyjaśni i rozwieje wszelkie problemy i wątpliwości. Spełnimy Wasze życzenia. Jesteśmy dla Was.
Do zobaczenia :)

_____________________________________________________________________________________________________________________
Beach Bar Aquatica * Wybrzeże Helskie 1/5 Warszawa * 534 222 226